Ogłoszenia Duszpasterskie
1.Dzisiaj na godz. 11.oo zapraszamy szczególnie rodziny
z naszej parafii.
Będziemy się za Was modlić podczas wystawienia Przenajświętszego Sakramentu.
Na zakończenie każda rodzina będzie mogła podejść i otrzymać osobiste i indywidualne
Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem !!!
Zapraszam wszystkie RODZINY
2.W środę ostatni dzień roku kalendarzowego. Po Mszy o godz. 17.00 podziękujemy za kończący się rok. Za odśpiewanie hymnu „ Ciebie Boga Wysławiamy” można uzyskać odpust zupełny.
3. W czwartek w pierwszy dzień nowego 2025 roku przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Tego dnia wspomina się nadanie Najświętszego Imienia Jezus. Kościół obchodzi również w tym dniu Światowy Dzień Pokoju. Msze święte w tę uroczystość, jak w niedzielę.
Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w kościele lub kaplicy pobożnie będą uczestniczyć w uroczystym śpiewie albo recytacji hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź, celem uproszenia Bożej opieki na cały nowy rok.
4. W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.00 będzie wystawienie Przenajświętszego Sakramentu, odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego po czym do godz. 17.00 będzie możliwość spowiedzi.
5. W sobotę o godz. 19.00 z racji pierwszej soboty miesiąca o godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość indywidualnej adoracji.
Plan Kolędy w tym tygodniu
poniedziałek: Jeruzal – ul. Mińska i Górna ( od godz. 10.00)
wtorek : Jeruzal - ul. Żwirowa, Szkolna i Leśna ( 0d godz. 9.00 )
piątek : Jeruzal – ul. Browarna i Krótka ( 0d godz. 9.00 )
sobota : Jeruzal – ul. Polna, Łukówiec- kolonie wschodnie do sklepu , n-ry do 17; 53-93 i 121 ( 0d godz. 9.00 )
Pobierz jako PDF