10.12.2023 - 2 Niedziela Adwentu

9 grudnia 2023

1.Opłatki na stół wigilijny oraz świece CARITASmożna nabyć po Mszy Św. w zakrystii.

2.Przypominam, że Roraty czyli Msza Św. ku czci Matki Bożejw naszym kościele odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 7.00.

3."Koło Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy Lipinki z Lipin, przygotowało własnoręcznie stroiki i ozdoby świąteczne, które sprzedaje na stoisku umieszczonym na scenie.

Część dochodu ze sprzedaży Koło zamierza przeznaczyć na dzieci niepełnosprawne ze szkoły w Nowym Zglechowie objęte opieką Stowarzyszenia "Możesz Więcej". Święta zbliżają się wielkimi krokami dlatego zachęcamy do odwiedzenia stoiska."

4. Dzisiaj ostatni dzień Rekolekcji Adwentowych. Msze Św. o godz. 9.00, 11.00 i ogodz. 14.00 w Toporze.