19.11.2023 - 33 Niedziela Zwykła

18 listopada 2023

1.Mieszkańcom Topora bardzo dziękujemy za wczorajsze posprzątanie naszego kościoła.

2.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przygotowują się do I Komunii Świętej.

3.W przyszłą niedzielę już przypada- Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

To ostatnia niedziela w roku kościelnym.

Po Mszy Świętej o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie litanii do Najśw. Serca Pana Jezusa oraz aktu poświęcenia O, Jezu najsłodszy, Odkupicielu. Za odmówienie publiczne tego aktu, udziela się wiernym odpustu zupełnego.

4. Przypominam, żeOpłatki na stół wigilijny w tym roku będziemy mogli nabyć od Pierwszej Niedzieli Adwentu ( czyli od 03.12) po Mszach Św. w zakrystii.

Ofiary zwyczajowo składane podczas nabywania opłatków zostaną przeznaczone na sfinansowanie poduszek-nakładek na ławki w naszym kościele.

5. Rekolekcje Adwentowe w tym roku odbędą się od 8 do 10 grudnia.

67 0.053200006484985