12.11.2023 - 32 Niedziela Zwykła

11 listopada 2023

1.Przed kościołem są zbierane do puszek ofiary z okazji dnia solidarności z kościołem prześladowanym.

2. W najbliższą sobotę o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Topora i Porzewnicy.

3.Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na utrzymanie Seminarium Duchownego naszej diecezji.

4. Opłatki na stół wigilijny w tym roku będziemy mogli nabyć od Pierwszej Niedzieli Adwentu ( czyli od 03.12) po Mszach Św. w zakrystii.

Ofiary zwyczajowo składane podczas nabywania opłatków zostaną przeznaczone na sfinansowanie poduszek-nakładek na ławki w naszym kościele.

5. W tym tygodniu będę przebywał na Kapłańskim Rekolekcjach.

W związku z tym nie będzie Mszy Św. we wtorek. W pozostałe dni tak jak zwykle. Od środy do piątku zastąpi mnie w obowiązkach Ks. Waldemar Kluz, którego poznaliśmy już, albowiem wygłosił u nas homilie odpustowe

07.10.

6. Tegoroczny wywóz odpadów z naszego parafialnego cmentarza z racji Uroczystości Wszystkich Świętych wyniósł 4.500 zł.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, które składacie na tacę oraz uiszczacie z racji utrzymania cmentarza. Pozawala to nam na zapłacenie bieżących rachunków. Dzięki temu parafia ma uregulowane wszystkie należności, pomimo kosztownych tegorocznych inwestycji.