26.02.20232 - 1 Niedziela Wielkiego Postu

26.02.2023 - 1 Niedziela Wielkiego Postu

26 lutego 2023

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. zapraszam na spotkanie dzisiaj, po Gorzkich Żalach, czyli ok. godz.12.30.

2.Za tydzień, 5 marca, członków Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie, które odbędzie się na plebanii o godz. 15.00.

3. Parafia w Latowiczu organizuje Kurs Przedmałżeński. Pierwsze spotkanie dla narzeczonych odbędzie się w przyszłą niedzielę, o godz. 18.00 na plebanii.

4. Nabożeństwa wielkopostne -

Drogę Krzyżowąodprawiamy w piątki

o godzinie 17.30,

a Gorzkie Żalew niedziele po Mszy Św. o godz, 11.00

ODPUST ZA UDZIAŁ W NABOŻEŃSTWACH WIELKIEGO POSTU

• Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odprawią Drogę Krzyżową przed stacjami prawnie erygowanymi.

• Raz w tygodniu pod zwykłymi warunkami udziela się również odpustu zupełnego wiernym, którzy wezmą pobożny udział w nabożeństwie Gorzkich Żali i odmówią Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo w intencji Ojca Świętego.

5.Bardzo dziękujemy naszym parafianom z Lipin za posprzątanie świątynii przed dzisiejszą niedzielą.

6. Na półce, z tyłu kościoła są dostępne nowe numery tygodnika „Idziemy”, jak również miesięcznika „Rycerz Niepokalanej” i „Małego Rycerzyka”.