05.02.2023 - 5 Niedziela Zwykła

4 lutego 2023

1.Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych za rozebranie dekoracji Bożonarodzeniowej i posprzątanie kościoła.

2.W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać do puszek ofiary na chorych objętych opieką „CARITAS” naszej diecezji.

3.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na półce przy wejściu do kościoła znajdziemy egzemplarze tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Rycerzyk Niepokalanej”. Znajdziemy tam naprawdę wiele ciekawych artykułów dla dorosłych, młodzieży i dzieci.