1. PUSZKA DLA KOŚCIOŁA NA WSCHODZIE.
Dziś ofiary zbierane do puszek przed kościołem będą przeznaczone na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie.
2. OKRES ADWENTU
Przypominamy, że Msze święte roratnie od poniedziałku do soboty są celebrowane o godz. 7.00. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, młodzież i ministrantów do udziału w tych porannych mszach.
Ø Świece wigilijne.
Przy wyjściu z kościoła, woluntariusze z naszej szkoły rozprowadzają świece wigilijne. Dochód ze sprzedaży świec będzie przeznaczony na dzieła Caritasu.
3. JUBILEUSZOWE KALENDARZE
Z okazji 260. rocznicy budowy naszej świątyni, parafia przygotowuje jubileuszowe kalendarze, które będzie można nabyć już w najbliższym czasie.
4. CMENTARZ
Rozpoczęły się prace przy nadawaniu poszczególnym pomnikom numeru identyfikującego. Część grobów już posiada numer. Powoli porządkujemy sprawy związane z administrowaniem cmentarza. Zmagamy się z wycinką brzóz. Jak na razie aura nam nie sprzyja. Mamy jednak nadzieję, że udam nam się w najbliższym czasie usunąć drzewa bez szkód.
5. PODZIĘKOWANIA
Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które miały udział w przygotowaniu poczęstunku dla księży spowiedników. Bóg zapłać.
6. SPOTKANIE FORMACYJNE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA
Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
7. TYGODNIK IDZIEMY…
8. WYPOMINKI, cz. III i IV.
Pobierz jako PDF