09.07.2023 - 14 Niedziela Zwykła

8 lipca 2023

1. Zakończyliśmy już realizację tegorocznych inwestycji. Kościół został pomalowany i brama gruntownie wyremontowana. Koszt tych przedsięwzięć to około 260 tysięcy złotych. Część tej kwoty już udało się nam uiścić. Czekamy wciąż na obiecane i przyznane nam fundusze z Urzędu Gminy Mrozy oraz Urzędu Marszałkowskiego.

W związku z tym, że pozostanie nam i tak jeszcze do zapłaty kwota w wysokości ok. 30.000 zł. - niedziela 23 lipca – będzie kolejną niedzielą inwestycyjną, gdzie ofiary złożone na tacę w całości będą przeznaczone na ten cel.

2. W najbliższą sobotę o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Dębowiec.

3. W przyszłą niedzielę w Lipinach zostanie odprawiona Msza Św. o godz. 14.00.