04.06.2023 - 9 Niedziela Zwykła

3 czerwca 2023

1.Dzisiaj, przed kościołem, zbieramy do puszek ofiary na budowę ŚwiątyniOpatrznościBożej.

2.Bardzo dziękujemy kilku osobom z Jeruzala za troskę o nasze wspólne dobro, jakim jest nasza świątynia. Wczoraj została przez nich posprzątana i udekorowana kwiatami. Tym bardziej – serdeczne „Bóg Zapłać”

3.Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała, którą będziemy przeżywać w najbliższy czwartek .

Po Mszy Św. O godz. 11.00 wyruszymy z procesją do czterech ołtarzy.

Prosimy o ich przygotowanie wzorem lat ubiegłych następujące miejscowości:

pierwszy ołtarz – LIPINY, drugi – JERUZAL, trzeci – ŁUKÓWIEC, czwarty – PŁOMIENIEC. Mieszkańców pozostałych miejscowości zachęcam aby również włączali się w przygotowanie ołtarzy.

Na tę Mszę Św. Zapraszam wszystkich Druhów OSP ze sztandarami poszczególnych jednostek. Będziemy się także modlić w intencji Strażaków z racji ich minionego Święta. Zostały przygotowane specjalne pamiątki dla każdej jednostki jako podziękowanie Strażakom za ich trud i pracę . Dlatego zależy nam, aby byli obecni przedstawiciele każdej jednostki.

Dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe prosimy , aby przybyły w strojach komunijnych. Dziewczynki zachęcam do sypania kwiatów a rodziców o zmobilizowanie i przygotowanie dzieci.

4. Są dostępne na stoliku egzemplarze tygodnika „ Idziemy”

67 0.062058925628662