29.01.2023 - 4 Niedziela Zwykła

28 stycznia 2023

1.Dzisiaj żegnamy już Pana Organistę. Dziękujemy mu za kilkuletnią posługę w naszej parafii. Dziękujemy za jego gorliwość, dyspozycyjność , uśmiech i młodzieńczą pogodę ducha. Życzymy P. Jackowi samych sukcesów w nowym miejscu pracy, duży wytrwałości i radości z pełnionej posługi.

2. W najbliższy czwartek - 2 lutego - będziemy przeżywać Święto OfiarowaniaPańskiego. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. W naszym kościele Msze będą odprawione o godz. 9.00 i 18.00. Na zakończenie Mszy Św. O godz. 18.00 odprawimy Nabożeństwo ku czci Św. Wojciecha – Patrona naszej parafii.

Taca zbierana w tym dniu zostanie przeznaczona na Zakony Klauzurowe.

3.W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca.

O godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce spowiedź. Przed Mszą świętą o godz. 17.00 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa .

4. W piątek ok. godz. 17.30 rodzice dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych zdemontują już dekorację Bożonarodzeniową i posprzątają kościół.

5. W sobotę o godz. 9.00 udam się z Komunią Św. do chorych w naszej parafii. Prosiłbym o zgłoszenie bliskich do których miałbym przyjechać z Panem Jezusem.

67 0.058538198471069